Без рубрики

Яу підібрати бамбукові труси шорти для хлопчиків різного віку: 2х, 4х, 6ти років

Бамбукові труси шорти для хлопчиків
5
(5266)

До спідньої білизни для дітей висувається чимало вимог, вона має бути безпечною, комфортною, довговічною і, звичайно ж, мати цікавий дизайн. Однак усі властивості тканини стають неважливими, якщо бамбукові труси шортики для хлопчиків 2-6 років мають невідповідний розмір. Розберемо це питання докладніше, а тим, хто не знає, де купити оптом якісні дитячі труси, рекомендуємо заглянути в інтернет-магазин INDENA: https://indena.com.ua/ua/g87640264-detskie-boksery-bambuka.

Фасони трусиків для хлопчиків 2-6 роківБамбукові труси шорти для хлопчиків 1

Якщо розглядати фасон шортиків, то найбільш оптимальними для малюків 2-6 років будуть класичні боксери та хіпси. Боксери можуть бути прилеглими або вільними, мають більш закриту стегнову частину. Ідеально підходять для активних дітей віком 2, 3 та 4 років. Для старших хлопчиків 5-6 років можна розглянути варіант хіпсів. Від боксерів вони відрізняються укороченою нижньою частиною та нижчою посадкою.

Розмір бамбукових трусів шортиків для хлопчиків на 2-6 років

Більшість виробників дитячих бамбукових трусів шортиків для хлопчиків при формуванні розмірної сітки враховує два параметри: об’єм стегон та обхват талії. Також додатково може вказуватися вік та зріст дитини.

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

Для проведення замірів знадобиться кравецька стрічка. Поставте дитину рівно і розташуйте сантиметрову стрічку по лінії стегон на точках, які найбільш виступають так, щоб вона знаходилася строго паралельно підлозі. Якщо отриманий результат між двома розмірами, округляйте у більшу строну. Це правило особливо актуально, якщо ви купуєте спідню білизну з нееластичних матеріалів.

Дитячі бамбукові труси шортики для хлопчиків українських виробників залежно від розміру ділять на кілька груп: від 1,5 до 5 років — 26-32 розміри, від 6 років до 10 — 32-36 розмір.

Бамбукові труси шорти для хлопчиків 2 років розраховані на зріст 92-98 см та об’єм стегон до 56 см. Європейські виробники вказують на ярлику розмір 92-98, у США та Англії — 2Т, Китай — 24.

Наступна вікова група — 3 роки зі зростом 104-110 см, об’ємом стегон 58 см. Для 3 років з’являється окреме міжнародне маркування — S. Європейський розмір — 98-104, китайський — 3. Дитячі бамбукові труси шортики для хлопчиків 4 років — це міжнародний розмір S, китайський — 5. На 6 років рекомендується купувати дитячі трусики розміру М, розраховані на зріст 116-122 та об’єм стегон 64 см.

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 5266

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Читайте також:
Добриво калій
Добриво калій

Калій є одним із трьох основних макроелементів, необхідних для здорового росту та розвитку рослин. Відомий також як "K" у хімічних Read more

Як вибрати якісний матрац на ліжко 160 на 200?
Як вибрати якісний матрац

Ортопедичні матраци є найважливішим предметом меблів у вашій спальні. Ці предмети побуту допомагають тілу прийняти ідеальне становище на час сну Read more

Из какого материала выбрать детскую постель
Из какого материала выбрать детскую постель

Выбор материала для детской постели является важным аспектом заботы о здоровье и комфорте ребенка. Детская постель должна быть безопасной, гипоаллергенной Read more

Чем лучше косить траву на участке?
Косілка

Красивый газон – это гордость для каждого владельца загородной недвижимости. Но поддерживать его в идеальном состоянии не так уж и Read more

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2