Новости

Скільки вугілля потрібно класти в кальян?

Вугілля для кальянів
4.9
(1856)

Приготування кальяну лише на перший погляд здається простим, але насправді цей процес має багато нюансів. Одним з них є вибір правильної кількості вугілля – від цього залежить температура чаші, тривалість копчення та інші фактори.

У цій статті ми розповімо, скільки вугілля потрібно використовувати для приготування кальяну, і чому це питання таке важливе.

Вплив вугілля на тривалість куріння

Кальян не виправдав ваших очікувань і перестав диміти через 40 хвилин куріння? У цьому випадку висока ймовірність того, що ви використали недостатню кількість вугілля.

Оптимальний обсяг вугілля – 3-4 шматочки, але варто пам’ятати, що цей параметр може змінюватися в залежності від якості фольги, тютюну та кількості курців. Не менш важливу роль відіграє і сам кальян: в деяких випадках, наприклад при використанні чаші для ананаса, може знадобитися до 8 штук.

Щоб питання про кількість вугілля для кальяну не викликало труднощів, відзначимо, що для комфортного куріння протягом 40-50 хвилин достатньо двох вуглинок. У цьому випадку ви забезпечуєте хорошу димність, а також насичений смак.

Хочете максимально продовжити процес куріння? Тоді рекомендуємо використовувати 3 вуглинки. В цьому випадку ви можете насолоджуватися кальяном до 1,5 годин.

Куріння кальяну з калауд

Щоб полегшити маніпуляції з вугіллям і збільшити тривалість куріння, варто використовувати калауд для кальяну – придбати його можна в магазині Аладін https://aladin-kiev.com/. Цей пристрій сприяє рівномірному розподілу нагріву, що безпосередньо впливає на м’якість і смак кальяну.

Якісний калауд має ряд переваг перед фольгою. Серед них – зменшення кількості золи, прискорення прогрівання чаші, захист від опіків, легкість регулювати температури, а також можливість проведення сеансів куріння на відкритому повітрі, в тому числі у вітряну погоду.

Не подобається смак тютюну? Калауд можна замінити, вибравши інший смак. Саме з цих міркувань варто використовувати такий пристрій – це значно полегшить процес підготовки кальяну до використання.

І ще одне. Використовувати вугілля маловідомих брендів не варто, оскільки вони можуть мати ряд недоліків: погане запалювання, швидке руйнування в процесі тління, недостатня температура та можливість появи неприємного присмаку. Також зверніть увагу, що кубове вугілля підходить для невеликих чаш, тоді як в інших випадках варто використовувати плоску сировину. деякі бренди випускають вугілля в таблетках і паличках різної форми.

Зрозуміти, яка кількість вугілля оптимальна, можна тільки методом проб і помилок. Ми, в свою чергу, надали вам рекомендації, які мінімізують ймовірність зіткнутися з неприємними ситуаціями. Приготувати смачні і димні кальяни просто – важливо лише розуміти, які фактори можуть вплинути на якість готового продукту!

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 4.9 / 5. Количество оценок: 1856

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поделиться: