Новости

ДІД МОРОЗ ПРОТИ САНТА КЛАУСА ЧИ САНТА КЛАУС ПРОТИ ДІДА МОРОЗА?

ДІД МОРОЗ ПРОТИ САНТА КЛАУСА
4.9
(2004)

Під час початку холодів зазвичай думаємо про плани на новорічні свята, подарунки для рідних та друзів. Магазини наповнені святковою мішурою та образами Діда Мороза, Снігуроньки та лісових тварин. Проте, в Європі та Америці новорічні свята пов’язують з приходом Санта Клауса. Якщо вони зустрілися б, можливо, вони б об’єдналися або розпочалась би битва між конкурентами.

Чи є Дід Мороз злий?

 

Ні, Дід Мороз не є злим. Раніше він мав іншу мету – забезпечувати снігом Землю, морозити людей за погані вчинки та гріти та обдаровувати добрих людей.

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

Починаючи з 18 століття, він став асоціюватися з Новим Роком та дарувати подарунки дітям. Дід Мороз – це персонаж народних казок та міфів і не має жодного відношення до релігії.

Хто краще – Микола чи Санта Клаус?

Микола і Санта Клаус – це дві різні історії, але вони мають спільне – обидва персонажі символізують доброту та щедрість. Микола Чудотворець був реальною людиною, яка допомагала нужденним і захищала дітей, а Санта Клаус – це персонаж народних казок та міфів, який дарує подарунки дітям.

Обидва персонажі є символами Різдва та Нового Року і мають свої унікальні особливості. Однак, завдяки рекламі корпорації «Кока-Кола», образ Санта Клауса став ще більш популярним у всьому світі.

Відмінності

Зовнішній вигляд Мороза та Клауса майже не відрізняється, але є деякі відмінності. Дід Мороз зазвичай одягнений у синьо-білу шубу з величезним білим коміром та червоним поясом-кушаком, носить валянки та рукавиці, а головний убір – червона шапка з білим хутром. У свою чергу, Санта Клаус має коротку червону шубу, чорні чоботи, широкий чорний ремінь з бляхою та ковпак червоного кольору з помпоном. ДІД МОРОЗ ПРОТИ САНТА КЛАУСА 1

Він також носить білі рукавички та маленькі окуляри з круглими оправами, і хоча раніше палив трубку, зараз це не так популярно.

Саме такий карнавалий состюм Санти можна придбати у спеціалізованнному сайті-магазині “Біллі Бонс”, Якщо прейти по посиланню https://billibons.com.ua/ua/vse-dlya-santa-klausa-ua то можна вибрати не тільки повний комплект костюму Санта Клауса, а й окремі деталі для його самостійного комплектування.

 

Транспорт

Санта Клаус переміщується на своїх санях, які запрягає оленями, щоб швидко доставити подарунки дітям по всьому світу.

Дід Мороз зазвичай ходить пішки, але коли потрібно, використовує сани, запряжені трьома білими кіньми. Він також має мішок із подарунками, як у Санти, але крім того є ще кришталева чарівна палиця, якою може наганяти мороз на поганих людей та зігрівати добрих.

Де мешкають?

 

Дід Мороз мешкає в зрубовому будинку, розташованому в сосновому борі, де він має чарівну пошту, канцелярію та майстерню для виготовлення іграшок разом з лісовими звірами. У той час як Санта Клаус живе на Північному Полюсі, де має велику фабрику з виробництва іграшок, будинки для його помічників, пошту та інші споруди, утворюючи майже маленьке містечко.

Таким чином, виробництво Санти Клауса є більшим за Діда Мороза. І якщо у вас виникають сумніви, то краще ніж на сайті від Торговельної марки Біллі Бонс, що чекає своїх гостей тут https://billibons.com.ua/ua ви навряд де ще знайдете більш авторитетні та точні переконання.

Як дізнаються?ДІД МОРОЗ ПРОТИ САНТА КЛАУСА 4

Діти, які хочуть отримати подарунки від Діда Мороза, пишуть йому листи, в яких розповідають про своє поведінку та про те, який подарунок вони хочуть отримати. Санта Клаус також отримує листи від дітей, але вони можуть також прийти до його резиденції, посидіти на його колінах та особисто розповісти про свої бажання. Подарунки, які діти отримують від обох казкових героїв, з’являються так непомітно, що діти не помічають моменту їхнього появлення.

Секрет швидкості

 

Як вдається Санті Клаусу та Діду Морозу все встигати?

Вони працюють без перерви, стежать за поведінкою дітей і записують їхні дії у свої книги добрих справ. Крім того, вони отримують безліч листів від дітей, які розповідають про свої бажання.

Щоб встигнути з таким потоком роботи, вони мають помічників. У Діда Мороза є внучка Снігуронька, яка допомагає роздавати подарунки, а також лісові звірі. У Санта Клауса немає внуків, але він має літаючих оленів та чарівних ельфів на фабриці, які допомагають у виробництві подарунків.

Хоча Дід Мороз та Санта Клаус різні, вони мають одну спільну мету – дарувати дітям радість та чарівні моменти на новорічні свята.

Тому вони б точно потоваришували, якби зустрілися. Не забувайте радувати своїх дітей та вірити у дива, адже Дід Мороз та Санта Клаус – це не казка, а реальність!ДІД МОРОЗ ПРОТИ САНТА КЛАУСА 2

Цікавеньке

Санта Клаус та Дід Мороз – це дві найвідоміші символи новорічного свята, які дарують подарунки дітям по всьому світу. Однак, чи знаєте ви цікаві факти про цих чарівних героїв?

  1. Санта Клаус походить з Голландії і називається Сінтерклас. Його образ було створено на основі історії святого Миколая, який жив у Єгипті у 4 столітті.
  2.  Дід Мороз виник в Росії в 19 столітті. Його образ було створено на основі славянської міфології про персонажа Морозка.
  3.  Санта Клаус має свою власну поштову скриньку в Північному полюсі, куди діти можуть надсилати свої листи з бажаннями.
  4.  Дід Мороз має свою власну резиденцію в Великому Устюгу, де можна зустріти його та отримати подарунок.
  5. Санта Клаус має 9 літаючих оленів, кожен з яких має своє ім’я: Дашер, Дансер, Пренсер, Віксен, Комет, К’юпідон, Донер, Бліцен та Рудольф.
  6. Дід Мороз має внучку Снігуроньку, яка допомагає йому роздавати подарунки.
  7. Санта Клаус має свою власну фабрику іграшок на Півночі, де ельфи працюють над виробництвом подарунків для дітей.
  8. Дід Мороз та Санта Клаус мають своїх помічників – лісових звірів та ельфів, які допомагають їм у виконанні своєї роботи.
  9. Санта Клаус та Дід Мороз є символами не лише новорічного свята, але й зимової пори року та зимових святкувань у багатьох країнах світу.
  10. Незалежно від того, як ви називаєте цих чарівних героїв – Санта Клауса чи Діда Мороза – вони завжди будуть символами добра, радості та чудес, які дарують нам свято.

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 4.9 / 5. Количество оценок: 2004

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Читайте також:
Декорирование постельного белья

Качественно декорированное постельное белье бывает сложно найти в обычных магазинах, возможно, именно поэтому вы читаете наш гид. Украшения всегда располагаются Read more

Сайт “Друг на Час” переезжает на новый сайт знакомств “Мейби топ”!
Переезд сайта Друг на час на Мейби топ

Рады сообщить вам, что сайт "Друг на Час" переезжает на новый сайт знакомств "Мейби топ"! "Мейби топ" - это: Современный Read more

Постельное белье от First Choice – яркие краски солнечной Турции

На протяжении многих лет Турция радует потребителей многих стран безупречным качеством своей продукции, в частности, постельным бельем. Разнообразие дизайна, качественное Read more

Зимові дутіки за вигідними цінами: Розпродаж, що зігріє ваш бюджет!
Розпродаж 36 розміру дутиків по 395 грн

Зимовий сезон настає з шаленим холодом, і нехай це буде привід для оновлення вашого гардеробу! І що може бути кращим Read more

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2